$789.55
$871.13
Compare Price
You save
$81.58
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-21818766
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride AS-21818766 Kit Conversion To Nat Convection Oven
Item:
#1830347
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-21818766 |
| Manufacturer Part # | AS-21818766 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride AS-21818766 Kit Conversion To Nat Convection Oven
$789.55
$871.13
You save
$81.58
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-21818766 Kit Conversion To Nat Convection Oven