$134.97
$148.91
Compare Price
You save
$13.94
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-21859165
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride AS-21859165 Weldment Hinge Door Upper Left [coce/x3
Item:
#1445036
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-21859165 |
| Manufacturer Part # | AS-21859165 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride AS-21859165 Weldment Hinge Door Upper Left [coce/x3
$134.97
$148.91
You save
$13.94
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-21859165 Weldment Hinge Door Upper Left [coce/x3