$19.46
$21.48
Compare Price
You save
$2.02
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-3110139
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride AS-3110139 Fuse 20 Amo 250v 125v
Item:
#1445043
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-3110139 |
| Manufacturer Part # | AS-3110139 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride AS-3110139 Fuse 20 Amo 250v 125v
$19.46
$21.48
You save
$2.02
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-3110139 Fuse 20 Amo 250v 125v
