Free Shipping
Free Shipping
$1,352.84
$1,492.61
Compare Price
You save
$139.77
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-A3002X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride AS-A3002X Door Assy Top S/s[ds805]
Item:
#1445051
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-A3002X |
| Manufacturer Part # | AS-A3002X |
| Height | 2.4" |
| Width | 9.4" |
| Depth | 37.2" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride AS-A3002X Door Assy Top S/s[ds805]
$1,352.84
$1,492.61
You save
$139.77
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-A3002X Door Assy Top S/s[ds805]