Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-L1026X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride AS-L1026X 220v 1000w (mo) Element
Item:
#1184779
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-L1026X |
| Manufacturer Part # | AS-L1026X |
| Height | 0.9" |
| Width | 12.4" |
| Depth | 18.6" |
| Weight | 3.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride AS-L1026X 220v 1000w (mo) Element
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-L1026X 220v 1000w (mo) Element

