Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-L1034X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-L1034X Heating Element 230v/1450w
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-L1034X |
| Manufacturer Part # | AS-L1034X |
| Height | 0.75" |
| Width | 18" |
| Depth | 23.63" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-L1034X Heating Element 230v 1450w, 17-1/2" X 24", Bakers Pride Dp-2 P-22bl P-22s P-24s P-44bl P-44s, P-46s P-48s P24s

