KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-L5006X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-L5006X Burner Assy
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-L5006X |
| Manufacturer Part # | AS-L5006X |
| Height | 2" |
| Width | 21" |
| Depth | 34.5" |
| Weight | 9.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-L5006X Burner Assy, 35" Overall 1-1/4" Pipe With 44 Ea 3/16" Holes 1-1/4 X 1", Elbow With # 24-1092 Inspirator # 3 And, # 26-2018 Spud # 3 & 1/2" Union., Bakers Pride Oven D5805 G5805

