Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-L5127X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride AS-L5127X Retro Kit Ts11&burner
Item:
#1445061
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-L5127X |
| Manufacturer Part # | AS-L5127X |
| Height | 8.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 35.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-L5127X Retro Kit Ts11&burner