$196.66
$581.67
Compare Price
You save
$385.01
(66%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride aftermarket .
- Engineered to match existing Bakers Pride units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bakers Pride AS-M1005X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride AS-M1005X Thermostat Gas 650f Fdth
Item:
#1149807
20+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-M1005X |
| Manufacturer Part # | AS-M1005X |
| Height | 4.95" |
| Width | 5" |
| Depth | 18.6" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Bakers Pride AS-M1005X Thermostat Gas 650f Fdth
$196.66
$581.67
You save
$385.01
(66%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-M1005X Thermostat Gas 650f Fdth

