Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride aftermarket .
- Engineered to match existing Bakers Pride units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bakers Pride AS-R3015P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-R3015P Spud Assy
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-R3015P |
| Manufacturer Part # | AS-R3015P |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-R3015P Bake Oven Spud Assembly #4 W/o Orifice, For Orifice Use # 26-2090 Blank Orifice And Drill Out.

