$244.90
$270.20
Compare Price
You save
$25.30
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-R3036X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride AS-R3036X Pilot Tube W/nut & Ferrule
Item:
#1184885
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-R3036X |
| Manufacturer Part # | AS-R3036X |
| Height | 4.6" |
| Width | 12.45" |
| Depth | 27.65" |
| Weight | 2.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride AS-R3036X Pilot Tube W/nut & Ferrule
$244.90
$270.20
You save
$25.30
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-R3036X Pilot Tube W/nut & Ferrule

