$9.84
$12.05
Compare Price
You save
$2.21
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-S0430A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride AS-S0430A Flnged Bearing (bc/gdco11)
Item:
#1146463
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-S0430A |
| Manufacturer Part # | AS-S0430A |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride AS-S0430A Flnged Bearing (bc/gdco11)
$9.84
$12.05
You save
$2.21
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-S0430A Flnged Bearing (bc/gdco11)

