Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride aftermarket .
- Engineered to match existing Bakers Pride units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bakers Pride AS-S3039X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-S3039X Door Rod
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-S3039X |
| Manufacturer Part # | AS-S3039X |
| Height | 8" |
| Width | 1" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-S3039X New Style Door Rod 3/4" Od X 8" W/bolts, Bakers Pride Oven 101 151 201 251 301 401 451



