$798.31
$880.79
Compare Price
You save
$82.48
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-T3034K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride AS-T3034K Grease Pan Assembly 26 3/ 4x 31 1/
Item:
#1445089
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-T3034K |
| Manufacturer Part # | AS-T3034K |
| Height | 2" |
| Width | 28" |
| Depth | 39" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride AS-T3034K Grease Pan Assembly 26 3/ 4x 31 1/
$798.31
$880.79
You save
$82.48
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-T3034K Grease Pan Assembly 26 3/ 4x 31 1/