Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride BKP8218600
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride BKP8218600 3/8x1 1/4 Striper W/bolt
Item:
#1184879
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | BKP8218600 |
| Manufacturer Part # | BKP8218600 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride BKP8218600 3/8x1 1/4 Striper W/bolt
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride BKP8218600 3/8x1 1/4 Striper W/bolt

