$35.23
$38.87
Compare Price
You save
$3.64
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride BKPD1142K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride BKPD1142K Dp2 Deck Trim P21/42
Item:
#1184947
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | BKPD1142K |
| Manufacturer Part # | BKPD1142K |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 22.15" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride BKPD1142K Dp2 Deck Trim P21/42
$35.23
$38.87
You save
$3.64
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride BKPD1142K Dp2 Deck Trim P21/42

