Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride BKPM1554A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride BKPM1554A 120/230v 12v Transformer
Item:
#1184866
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | BKPM1554A |
| Manufacturer Part # | BKPM1554A |
| Height | 3.45" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride BKPM1554A 120/230v 12v Transformer
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride BKPM1554A 120/230v 12v Transformer

