Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride BKPU1401A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride BKPU1401A 50hz 15mn Overlay Tmr E8 P18/
Item:
#1185048
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | BKPU1401A |
| Manufacturer Part # | BKPU1401A |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride BKPU1401A 50hz 15mn Overlay Tmr E8 P18/
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride BKPU1401A 50hz 15mn Overlay Tmr E8 P18/

