$181.12
$199.84
Compare Price
You save
$18.72
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride C5110U
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride C5110U Acess Cover Assembly [ep28]
Item:
#1444949
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | C5110U |
| Manufacturer Part # | C5110U |
| Height | 0.7" |
| Width | 11" |
| Depth | 11.2" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride C5110U Acess Cover Assembly [ep28]
$181.12
$199.84
You save
$18.72
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride C5110U Acess Cover Assembly [ep28]