Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride D3106X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride D3106X Door Assy Wo/wndw W/hndl
Item:
#1184774
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | D3106X |
| Manufacturer Part # | D3106X |
| Height | 4.05" |
| Width | 11.2" |
| Depth | 20.85" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride D3106X Door Assy Wo/wndw W/hndl
