$39.53
$43.61
Compare Price
You save
$4.08
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride H1008K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride H1008K Deflector Burner (20"l)
Item:
#1179067
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | H1008K |
| Manufacturer Part # | H1008K |
| Height | 1.3" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 19.65" |
| Weight | 1.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride H1008K Deflector Burner (20"l)
$39.53
$43.61
You save
$4.08
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride H1008K Deflector Burner (20"l)

