Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW M0125A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride M0125A Rtd Bco/gdco Probe
Item:
#1146450
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | M0125A |
| Manufacturer Part # | M0125A |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride M0125A Rtd Bco/gdco Probe

