$214.84
$237.04
Compare Price
You save
$22.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride M1119X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride M1119X 300 650f Thermostat Kit Egoc
Item:
#1184795
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | M1119X |
| Manufacturer Part # | M1119X |
| Height | 1.85" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride M1119X 300 650f Thermostat Kit Egoc
$214.84
$237.04
You save
$22.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride M1119X 300 650f Thermostat Kit Egoc
