Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart M1221X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride M1221X Pressure Regulator
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | M1221X |
| Manufacturer Part # | M1221X |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride M1221X Lp Gas Pressure Regulator 11" Wc Adj 8" To 12" Wc, For Nat To Lp Conversion On Robertshaw 700 Series Valves

