$38.96
$45.24
Compare Price
You save
$6.28
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride M1367A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride M1367A 208v Infinite Switch Ego 769
Item:
#1184796
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | M1367A |
| Manufacturer Part # | M1367A |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride M1367A 208v Infinite Switch Ego 769
$38.96
$45.24
You save
$6.28
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride M1367A 208v Infinite Switch Ego 769
