$94.52
$98.15
Compare Price
You save
$3.63
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nor-Lake aftermarket .
- Engineered to match existing Nor-Lake units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Nor-Lake N140954
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride N140954 120v Heating Element 1900w
Item:
#1146459
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | N140954 |
| Manufacturer Part # | N140954 |
| Height | 1" |
| Width | 7" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Bakers Pride N140954 120v Heating Element 1900w
$94.52
$98.15
You save
$3.63
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride N140954 120v 1900w Element, , Master Bilt/ Norlake Hp6a-lx Heated Cabinet

