$197.79
$218.23
Compare Price
You save
$20.44
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride N4-C5050U
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride N4-C5050U Door Handle Assy (ep 2 2828)
Item:
#1184945
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | N4-C5050U |
| Manufacturer Part # | N4-C5050U |
| Height | 2.9" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride N4-C5050U Door Handle Assy (ep 2 2828)
$197.79
$218.23
You save
$20.44
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride N4-C5050U Door Handle Assy (ep 2 2828)
