$42.75
$47.18
Compare Price
You save
$4.43
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride P1003X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride P1003X Electric Terminal Block 3 Pole
Item:
#1184807
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | P1003X |
| Manufacturer Part # | P1003X |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride P1003X Electric Terminal Block 3 Pole
$42.75
$47.18
You save
$4.43
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride P1003X Electric Terminal Block 3 Pole
