$17.89
$25.01
Compare Price
You save
$7.12
(28%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride P1128X Light Signal Green Round
Item:
#1140964
Technical details
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | P1128X |
| Manufacturer Part # | P1128X |
| Height | 7" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Bakers Pride P1128X Light Signal Green Round
$17.89
$25.01
You save
$7.12
(28%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride P1128X Signal Light 250v Green Wire Leads Flat Top, Fits 1/2" Hole.
