Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride Q1417X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride Q1417X Screw Door Handle #10 24 Thd 2"l
Item:
#1178962
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | Q1417X |
| Manufacturer Part # | Q1417X |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride Q1417X Screw Door Handle #10 24 Thd 2"l
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride Q1417X Screw Door Handle #10 24 Thd 2"l
