$0.39
$0.43
Compare Price
You save
$0.04
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride Q1477A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride Q1477A Flat Hd 10 32x1/2 Screw Ss
Item:
#1184812
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | Q1477A |
| Manufacturer Part # | Q1477A |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride Q1477A Flat Hd 10 32x1/2 Screw Ss
$0.39
$0.43
You save
$0.04
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride Q1477A Flat Hd 10 32x1/2 Screw Ss
