Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride Q2228A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride Q2228A Nut 5/16 18 Acorn Ss
Item:
#1445119
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | Q2228A |
| Manufacturer Part # | Q2228A |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride Q2228A Nut 5/16 18 Acorn Ss