Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride Q3005A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride Q3005A Washer Split Lock 1/4 Pl.
Item:
#1445120
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | Q3005A |
| Manufacturer Part # | Q3005A |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride Q3005A Washer Split Lock 1/4 Pl.