$25.26
$30.97
Compare Price
You save
$5.71
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride Q3023X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride Q3023X Spacer Kit
Item:
#1136157
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | Q3023X |
| Manufacturer Part # | Q3023X |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride Q3023X Spacer Kit
$25.26
$30.97
You save
$5.71
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride Q3023X Old Style Spacer Kit For 9/16" Door Rods.

