Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride R1001P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride R1001P Manifold Assembly [w/7000 Valve][0
Item:
#1445123
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | R1001P |
| Manufacturer Part # | R1001P |
| Height | 0.9" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 20.2" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride R1001P Manifold Assembly [w/7000 Valve][0
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride R1001P Manifold Assembly [w/7000 Valve][0
