$35.12
$38.75
Compare Price
You save
$3.63
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride R3080X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride R3080X Drill Special Orifice #2 Spud
Item:
#1184887
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | R3080X |
| Manufacturer Part # | R3080X |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride R3080X Drill Special Orifice #2 Spud
$35.12
$38.75
You save
$3.63
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride R3080X Drill Special Orifice #2 Spud
