$54.08
$59.67
Compare Price
You save
$5.59
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride R3091X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride R3091X Orifice #48 Lp Gas Spud #2
Item:
#1184889
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | R3091X |
| Manufacturer Part # | R3091X |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride R3091X Orifice #48 Lp Gas Spud #2
$54.08
$59.67
You save
$5.59
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride R3091X Orifice #48 Lp Gas Spud #2
