$416.65
$459.70
Compare Price
You save
$43.05
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride R3113Y
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride R3113Y Flue Divrtr 7 Dirct Vent
Item:
#1184890
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | R3113Y |
| Manufacturer Part # | R3113Y |
| Height | 14" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 26.8" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride R3113Y Flue Divrtr 7 Dirct Vent
$416.65
$459.70
You save
$43.05
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride R3113Y Flue Divrtr 7 Dirct Vent
