$37.60
$41.49
Compare Price
You save
$3.89
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride -S1001T
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride -S1001T Gas Valve Handle Baker's Pride
Item:
#1846979
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | -S1001T |
| Manufacturer Part # | -S1001T |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 1.6" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride -S1001T Gas Valve Handle Baker's Pride
$37.60
$41.49
You save
$3.89
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride -S1001T Gas Valve Handle Baker's Pride