$6.49
$7.15
Compare Price
You save
$0.66
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride S1061X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride S1061X 6 32 Terminal Cap
Item:
#1184901
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | S1061X |
| Manufacturer Part # | S1061X |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride S1061X 6 32 Terminal Cap
$6.49
$7.15
You save
$0.66
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride S1061X 6 32 Terminal Cap
