Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride S1151X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride S1151X Foot 1 Dx 1 1/4 M10 32 Bl[px14
Item:
#1445130
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | S1151X |
| Manufacturer Part # | S1151X |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride S1151X Foot 1 Dx 1 1/4 M10 32 Bl[px14
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride S1151X Foot 1 Dx 1 1/4 M10 32 Bl[px14
