Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride S1205X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride S1205X Knob Control #1925 Apc18/sc
Item:
#1184956
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | S1205X |
| Manufacturer Part # | S1205X |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Weight | 0.2 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride S1205X Knob Control #1925 Apc18/sc
