Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride S3009X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride S3009X Door Pin
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | S3009X |
| Manufacturer Part # | S3009X |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride S3009X Door Pin 9/16" Od X 3" W/ Nut & Spacer Washers 4 Total 2, Thick 2 Thin, Bakers Pride Oven 101 151 201 251 301 401 Ds805 D125, ( Y600 Right Side )
