Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride S3128X Door Rod Comp
Item:
#1136520
Technical details
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | S3128X |
| Manufacturer Part # | S3128X |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 3.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Bakers Pride S3128X Door Rod Comp
$340.86
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride S3128X Door Rod Complete 3/4" Od X 17-1/2" Long, Includes # 26-2141 Lever # 26-2017 Spacer, # 26-2081 Bushing (2) # 26-2016 Bolt #26-2039 Roller, Bakers Pride Y800
