$126.82
$139.91
Compare Price
You save
$13.09
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride S3136A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride S3136A 0.63/0.75 Bushing/sleeve
Item:
#1185035
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | S3136A |
| Manufacturer Part # | S3136A |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride S3136A 0.63/0.75 Bushing/sleeve
$126.82
$139.91
You save
$13.09
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride S3136A 0.63/0.75 Bushing/sleeve
