$356.90
$393.77
Compare Price
You save
$36.87
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride S3243U
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride S3243U Door Arm Assy Right 8 Epbr38
Item:
#1185041
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | S3243U |
| Manufacturer Part # | S3243U |
| Height | 1.5" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 10.95" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride S3243U Door Arm Assy Right 8 Epbr38
$356.90
$393.77
You save
$36.87
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride S3243U Door Arm Assy Right 8 Epbr38
