Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride aftermarket .
- Engineered to match existing Bakers Pride units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bakers Pride SM4-L5027P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride SM4-L5027P Burner W/deflector
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | SM4-L5027P |
| Manufacturer Part # | SM4-L5027P |
| Height | 4" |
| Width | 4.38" |
| Depth | 24" |
| Weight | 9.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride SM4-L5027P Cast Iron Burner W/deflector Shield, 24" Longe Overall Deflector 19-3/4" X 4-1/2", Bakers Pride Ch-10 Ch-12 Ch-14 Ch-6 Ch-8 Xx-10 Xx-12, Xx-4 Xx-6 Xx-8
