Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride SN4-A3001T
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride SN4-A3001T Door Assy Top [d125]
Item:
#1830351
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | SN4-A3001T |
| Manufacturer Part # | SN4-A3001T |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride SN4-A3001T Door Assy Top [d125]
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride SN4-A3001T Door Assy Top [d125]