$409.44
$451.75
Compare Price
You save
$42.31
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride SN4-A3301U
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride SN4-A3301U Access Door Kit Control
Item:
#1445135
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | SN4-A3301U |
| Manufacturer Part # | SN4-A3301U |
| Height | 1.95" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride SN4-A3301U Access Door Kit Control
$409.44
$451.75
You save
$42.31
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride SN4-A3301U Access Door Kit Control
