- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
BauscherHepp M-80 Fish Platter 28"L X 11-1/4"W X 1-1/2"H Large - 3/Case
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | M-80 |
| Manufacturer Part # | M-80 |
| Color | White |
| Plastic Type | Melamine |
| Size | 28" |
| Shape | Oval |
| Height | 1.5" |
| Width | 28" |
| Depth | 11.25" |
| Weight | 10.58 lbs |
| Dishwasher Safe | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, M-80, Fish Platter, 28"L x 11-1/4"W x 1-1/2"H, large, oval, chip and stain resistant, dishwasher safe, melamine, white, Dalebrook (400 each minimum order) (Packed By: 3 Each Per Case)
Certifications
Dishwasher Safe
This item has been tested and approved to withstand commercial or residential dishwashers, ensuring safe and thorough cleaning.
